O firmě

Celosvětově aktivní ve službách zdraví.

Společnost URSAPHARM

URSAPHARM je jednou z předních společností v oboru oftalmologie v Německu. Široká škála léčiv a zdravotnických prostředků vyráběných firmou URSAPHARM umožňuje efektivní a na pacienta orientovanou terapii.

Za přísných mezinárodních směrnic vyrábí URSAPHARM oční kapky, oční masti, nosní kapky, nosní spreje a kapky do uší. K širokému spektru vyráběných produktů se řadí také potahované tablety, dražé, kapsle a granuláty.

URSAPHARM patří k hlavním výrobcům umělých slz v evropských zemích.

Společnost URSAPHARM Arzneimittel GmbH se od svého založení v roce 1974 stala i díky četným inovativním produktům a patentům nejen výrobcem léčiv, ale i skupinou společností působících po celém světě.

Ústředí společnosti URSAPHARM Arzneimittel GmbH sídlí v Saarbrückenu v Německu, který se nachází velmi blízko hranic s Francií a Lucemburskem.

S vlastními dceřinými společnostmi ve Francii, BeNeLuxu, Rakousku, Polsku, České republice, Slovenské republice, Portugalsku, Itálie, Rusku a Indii, jakož i dohodami o spolupráci s distributory ve více než 74 zemích se URSAPHARM stal v posledních desetiletích skutečným globálním hráčem.

Na českém oftalmologickém trhu působí od roku 1997 společnost URSAPHARM spol. s r.o., která je dceřinou společností německé společnosti URSAPHARM Arzneimittel GmbH. Zabývá se prodejem oftalmologik z produkce mateřské společnosti URSAPHARM Arzneimittel GmbH na českém trhu.