URSAPHARM:

 

Výroba/Systémy

Proces výroby odpovídá nejvyšším mezinárodně platným standardům. Na jedné straně důsledně naplňuje přísné úřední směrnice a na straně druhé vyhovuje požadavkům všech partnerů i v mimoevropských zemích. Na výrobních linkách vznikají léky nejvyšší kvality zásluhou vysoce kvalifikovaných spolupracovníků, jejichž znalosti a dlouhodobé zkušenosti ve vývoji, výrobě a testování léků, jsou základními pilíři vynikajících výsledků ve výrobě.

V cGMP – konformních prostorech se vyrábí sterilní tekuté i polotuhé formy léčiv, jako jsou oční, ušní a nosní kapky, či oční masti. Široké spektrum výroby doplňuje výroba pevných forem léčiv, jako jsou potahované tablety, dražé, kapsle a granuláty. V současnosti se za použití přibližně 30ti účinných látek vyrábí více než 70 produktů.

Vysoký standard společnosti URSAPHARM vychází ve všech oblastech podnikatelské činnosti z dokumentace vyhotovené na základě značného počtu úspěšně absolvovaných auditů provedených národními a mezinárodními správními orgány. Jako příklad jsou uvedeny:

  • DIN EN ISO: 9001:2008
  • DIN EN ISO 13485:2012/AC:2012
  • EU GMP/cGMP standard